Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
​Kaynak Saç Bakımı
İlk bakışta kullanılması zor gibi görünen ama birkaç tüyo ile son derece rahat bir kullanım imkanı sunan kaynak saç, sizi hayallerinizdeki görüntüye ulaştırmaya devam ediyor.  

Kaynak saç uygulaması, profesyonel kuaförler tarafından yapılıyor. Kaliteli kaynak saçta olması gereken en önemli özellik, saçın karışmaması olarak biliniyor. Rapunzel, karışmayan, aynı yönlü, doğal saçları bir araya getirerek size en iyi kaynak saç deneyimini sunmaya devam ediyor. Doğru bakım önerileri ile 4 – 6 ay arasında değişen kullanım süresi boyunca sıkıntı yaşamadan keyifli bir deneyim elde edebilirsiniz. 
        kaynak sac bakimi
Kaynak saç bakımı için ilk yapmanız gereken şey, tarama işleminde kullanacağınız özel kaynak saç taraklarından satın almak olmalı… Ya da kaynak saçlarınızın kendi saçınızla olan bağlantı noktalarını özenle tarayacağınızdan emin olacağınız bir yöntem belirlemelisiniz. Birleşim noktalarını zorlamadan taramak hem saçlarınız hem de kaynaklarınızı güvende tutacaktır. Kaynakların saç derinizdeki doğal nemden ve yağdan beslenme imkanı olmayacağı için nemlendirici saç kremleri kullanmanızı öneririz. Şekil verme işlemlerinizi kolaylaştıracak olan tek şey saçınızın yeterli miktarda neme sahip olmasıdır. 

Kaynak saç bakımı konusunda vurgulamak istediğimiz diğer bir nokta ise boyama ve açma işlemleri hususunda… Boyama ve açma işlemlerinde kendi saçınıza davrandığınız gibi, yanmasına ve zarar görmesine engel olacak şekilde, renklendire yapmanız gerekir. Yanan ve yıpranan saç, karışır, zamanla dökülmelere neden olur. Kendi saçlarınıza özenle bakım yapıyorsanız kaynak saç kullanımı konusunda zorlanacağınızı hiç zannetmiyoruz. 
 
Sorularınız için 0216 589 27 34 numarasından bize ulaşabilirsiniz. 

2016-07-29
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin